174 підприємства Полтавщини визнані критично важливими
174 підприємства Полтавщини визнані критично важливими
У Полтавській ОВА провели чергове засідання комісії з питань визначення підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.
Про це повідомили у Полтавській ОВА.
Члени комісії розглянули 6 звернень від підприємств. Це устави, які працюють в галузях промислового виробництва, житлово-комунального господарства та соціального захисту.
З початку роботи комісії провели 35 засідань, на яких розглянули звернення 240 заявників. Загалом до облвійськадміністрації надійшло 418 звернень від 308 підприємств (зокрема від 34 – на підтвердження критичності).
174 підприємства, устави та організації, які працюють на Полтавщині, визнані критично важливими для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності регіону. Зокрема, це сільськогосподарські, переробні, торговельні, нафтогазові, комунальні підприємства, лікувальні заклади, 11 з яких – повторно.
фото: Полтавська ОВА.